Vårt team

Vårt team

bilde av ansatt Anne-Marie Varen ikon

Anne-Marie Varen

Advokat

+47 482 74 263

varen@advkjaer.no

bilde av ansatt Christeen Aavitsland ikon

Christeen Aavitsland

Advokatassistent DNA

+47 38 10 06 00

aavitsland@advkjaer.no

bilde av ansatt Christian Bohne ikon

Christian Bohne

Advokat/partner

+47 959 43 396

bohne@advkjaer.no

bilde av ansatt Henrik Berge ikon

Henrik Berge

Advokat/partner

+47 911 96 204

berge@advkjaer.no

bilde av ansatt Jørgen Birkeland ikon

Jørgen Birkeland

Advokat/Assosiert Partner

+47 995 07 541

birkeland@advkjaer.no

bilde av ansatt Kim-Robert Danielsen ikon

Kim-Robert Danielsen

Advokat/partner

+47 911 30 233

danielsen@advkjaer.no

bilde av ansatt Kjetil Eivindstad ikon

Kjetil Eivindstad

Advokat

+47 908 68 227

eivindstad@advkjaer.no

bilde av ansatt Malin Westergren ikon

Malin Westergren

Advokatfullmektig

+47 995 75 582

westergren@advkjaer.no

bilde av ansatt Pål Stendal ikon

Pål Stendal

Advokat/partner

+47 909 86 380

stendal@advkjaer.no

bilde av ansatt Thomas Engebretsen ikon

Thomas Engebretsen

Advokat/Managing Partner

+47 958 10 925

engebretsen@advkjaer.no